Apmokėjimas ir pristatymas

Atsiskaitymas, perkant internetu

Siekiame savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti dar patogiau ir saugiau. Perkant internetu Jus saugo Paysera internetinio saugumo sistema. Pirkdami internetu galėsite atsiskaityti tik bankų mokėjimo kortelėmis. Tam Jūs turite:

  1. Prisijungti savo vartotoju vardu ir slaptažodžiu prie www.svydis.lt vartotojo viršutiniame dešiniame puslapio kampe.
  2. Atsidariusiame lange, viršutiniame kairiame kampe išsirinkti komandą „Sudaryti naują užsakymą“, išsirinkti užsakomas prekes ir patvirtinti užsakymą.
  3. Naujai atsidariusiame lange pasitikrinkite užsakymo turinį, patvirtinkite pristatymo būdą ir adresą, spauskite „Tęsti“.
  4. Atsidariusiame „Mokėjimo“ lange pasirenkite Jūsų mokėjimo kortelės banką arba kredito įstaigą ir atliekate apmokėjimo operaciją.

Primename – vartotojo vardas ir prisijungimo slaptažodis yra tik Jums skirta informacija, kurios negalite perduoti tretiesiems asmenims.

Atsiskaitymas, perkant sutarties sąlygomis

Jei esate pirkėjas, turintis sutartį mokėjimo atidėjimui su UAB“Svydis“, - prisijungę prie puslapio www.svydis.lt ir sudarę elektroninį užsakymą, „Mokėjimo“ lange pasirinkite funkciją „Mokėti pagal sutartį“. Užsakymas bus įvykdytas, jei neesate pradelsęs mokėjimų pagal sutartį ( Mokėjimų būsenos indikatorius yra žalias ). Jei esate pradelsę apmokėti už prieš tai buvusius užsakymus ( Mokėjimų būsenos indikatorius raudonas ) – sistema neleis atlikti užsakymo.

Prekių pristatymas arba atsiėmimas

Jei užsakymas yra apmokėtas arba sudarytas pagal sutartį, prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje, bus atliktas per 1-3 darbo dienas.

SVARBU: Pristatymas Lietuvos teritorijoje yra nemokamas, jei užsakymo dydis yra daugiau nei 60 Eurų. Kitais atvejais yra priskaičiuojamas siuntų tarnybos prekių pristatymo mokestis. Pristatymas į užsienio valstybes - visuomet mokamas. Dėl pristatymo į užsienio valstybes kreipkitės pagalba@svydis.lt arba  telefonu +370 620 41146.