Privatumo politika

Bendra informacija

Svydžio įmonių grupė gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami elektroninį užsakymą perskaitykite šias taisykles, tam kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Svydžio įmonių grupė pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pagaminti bei pristatyti tinkamu adresu.

Mes laikomės, Bendrojo duomenų apsaugos regalmento nuostatų ir Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tik Jums sutikus su mūsų taisyklėmis, registacijos svetainėje metu. Jūsų duomenys nebus naudojami tiesioginio marketingo tikslais, ištskyrus atvejį jei Jūs patys užsakysite naujienlaiškį. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Jūsų asmeniniai duomenys turime naudoti, norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus - pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais ir ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime naudoti jais užsakymo pateikimo tikslais.

Duomenų apsauga

Svydžio įmonių grupė visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

Svydžio įmonių grupė turi teisę keisti privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių Taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR ir ES įstatymus ir reglamentų nuostatas.