ROSAUTO pulverizatoriaų plovimo mašina skiedikliniams ir vandens pagrindo dažams Modelis G60 F

Pagaminta iš nerūdijančio plieno, suspaustu oru valdoma pulverizatorių plovykla turi garų ištraukimo funkciją ir susideda iš dviejų pulverizatorių plovyklų, kuriose galima įrankius plauti automatiškai arba rankiniu būdu. Viena plovykla naudojama skiedikliniams dažams, kita vandeniniams dažams nuplauti.

Vandeniniu dažų nuplovimas:

Plovykla veikia automatiškai valdoma laikmačio. Membraninis siublys išpurškia vandenį per purkštukus. Purkštukas galutiniam praskalavimui su švariu skiedikliu. Komplektacijoje yra rankinio valymo šepetėlis su vandens tiekimu. Plovykloje taip pat galima dažyti spalvinius pavyzdžius ant bandyminių kortelių. Nešvarus vanduo kaupiasi talpoje su maišytuvu, kurioje, įpylus koagulianto, vandeniniai dažai atskiriami nuo vandens. Iš šios talpos vanduo išleidžiamas į kitą žemiau esančią talpą, kur per filtrus pratekėjęs mišinys visiškai atskiriamas: kietosios dažų dalelės sulaikomos filtro, vanduo išteka ir gali būti naudojamas pakartotinai.

Skiediklinių dažų nuplovimas.

Plovykla veikia valdoma laikmačio. Membraninis siublys išpurškia skiediklį per purkštukus. Automatinis galutinis praplovimas švariu skiedikliu. Komplektacijoje yra papildomas siurblys rankiniam įrankio plovimui ir skalavimui švariu skiedikliu. Plovykloje taip pat galima dažyti spalvinius pavyzdžius ant bandyminių kortelių.

 

Talpa 50l.

Svoris 108 Kg

Darbinis slėgis: min 6 – max 10 bar

Gamintojas: ROSAUTO s.r.l., Italija

 

 

Pasiteiraukite

Turite panašių klausimų ?

Susisiekite su mumis, - padėsime išsirinkti geriausią sprendimą Jūsų poreikiams.
Darbo metu atsakysime į Jūsų klausimus įmanomai greitai, o jei klausimai bus labai specifiniai, atsakysime per vieną darbo dieną.
RONALDAS, +370 620 41146