ROSAUTO spray gun washing machine 185CX

Pagaminta iš nerūdijančio plieno, suspaustu oru valdoma pulverizatorių plovykla turi garų ištraukimo funkciją ir susideda iš dviejų pulverizatorių plovyklų, kuriose galima įrankius plauti automatiškai arba rankiniu būdu. Viena plovykla naudojama skiedikliniams dažams, kita vandeniniams dažams nuplauti.

Vandeninių dažų nuplovimas:

Rankinis pirminis plovimas su vandeniu ir valikliais. Membraninis siublys išpurškia vandenį per purkštukus. Komplektacijoje yra rankinio valymo šepetėlis su vandens tiekimu. Plovykloje taip pat galima dažyti spalvinius pavyzdžius ant bandyminių kortelių. Nešvarus vanduo kaupiasi talpoje su maišytuvu, kurioje, įpylus koagulianto, vandeniniai dažai atskiriami nuo vandens. Iš šios talpos vanduo išleidžiamas į kitą žemiau esančią talpą, kur per filtrus pratekėjęs mišinys visiškai atskiriamas: kietosios dažų dalelės sulaikomos filtro, vanduo išteka ir gali būti naudojamas pakartotinai.

Skiediklinių dažų nuplovimas:

Plovykla veikia valdoma laikmačio. Membraninis siublys išpurškia skiediklį per purkštukus. Komplektacijoje yra papildomas siurblys rankiniam įrankio plovimui ir skalavimui švariu skiedikliu. Plovykloje taip pat galima dažyti spalvinius pavyzdžius ant bandyminių kortelių. 

Your question

Have some questions?

Contact us and we will help to find best coating solution for your reasons.
We will answer to you questions as soon as possible or in the 24 hours period after you leave the message.
RONALDAS, +370 620 41146