ROSAUTO spray gun washing machine 182CX

Automatiniam ir rankiniam pulverizatorių plovimui po dažymo su vandens pagrindo dažais. 

MULTI WATER plovykla veikia nuo suspausto oro. Pagaminta iš nerūdijančio plieno ir tiekiama su garų ištraukimo mechanizmu. Sukurta aukčiausios kokybės pulverizatorių plovimui. Paprastas valdymo pultas yra ypatingai patogus naudojimui.

Komplete yra papildomas šepetėlis su vandens padavimu pulverizatoriaus išvalymui.

Automatinis plovimas su vandeniu. Šio ciklo metu vyksta paprastas plovimas. Galima plauti pulverizatorius, dažų indelius, maišymo menteles, dažų filtrus. Membraninė pompa išpurškia vandenį per purkštukus. Vanduo imamas iš talpos plovyklos apačioje. Laikmačiu nustatome norimą darbo trukmę.

Rankinis plovimas. Maža pompa siurbia vandenį iš apačioje esančios talpos. Teptukas prijungtas prie vandens žarnelės ir naudojamas kruopščiam plovimui. Įrankių džiovinimui ir išpūtimui naudojamas išpūtimo įrankis.

Dažų atskyrimas nuo vandens. Plovykloje instaliuota įranga sumaišo dažuotą vandenį su koagulianto milteliais. Dažų dalelės nusėda, o vanduo išleidžiamas į kitą indą. Išleidžiamas vanduo filtruojamas, dažų nuosėdos surenkamos į filtruojantį maišą. Išvalytas vanduo vėl gali būti naudojamas plovimui. 

Your question

Have some questions?

Contact us and we will help to find best coating solution for your reasons.
We will answer to you questions as soon as possible or in the 24 hours period after you leave the message.
RONALDAS, +370 620 41146