Rupes pneumatinė šlifavimo mašinėlė RH359T SKORPIO III

290,00 €
232,00 €
* kainos nurodytos su PVM
Pasirinkite prekės savybes
-+

Pristatymo terminas iš tiekėjo 2-3 d.

 Naujas Skorpio III kompanijos Rupes gaminys yra tai, ko kiekvienas įrankio naudotojas ieško – itin tylus, turintis didelę galią ir mažas vibracijas. Įrankio gamoje yra trijų rūšių orbitos, atitinkančios dažniausius šlifuotojo poreikius. Įrankio korpusas yra padengtas neslidžia danga, įrankio paleidimo svirtis yra ergonomiškai patogi įrankio naudotojo riešui. Skorpio III yra išbalansuotas šlifavimo įrankis, turintis dviejų eilių guolius ir tai lemia mažas įrankio vibracijas. 

Skorpio III 9mm orbitos įrankis rekomenduojamas šlifavimo darbams su abrazyvui nuo P60 iki P120. Įrankis skirtas grubiems šlifavimo, sluoksnio nuėmimo darbams, kur reikia greičio. Įrankis turi didelę galią, agresyvus, tačiau lengvas ir ergonomiškas. 

Pagrindinės įrankio savybės/privalumai:

- Naujas didelio našumo variklis pagamintas iš plieno lydinio

- Įrankis turi gerą galios ir svorio santykį su mažesniu oro vartojimu

- Naujos kartos dviejų eilių guoliai, kurie prailgina jų tarnavimo laiką, sumažina vibracijas

- Guminiai gaubtuvai neleidžia įrankiui veikianti laisva eiga. Tai pašalina riziką pažeisti šlifuojamą paviršių ir suteikia papildomos galios dulkių nusiurbimui

- Multihole atraminis padas su 10 oro kanalų suteikia efektyvų oro srautą, kuris padidina dulkių nusiurbimą šlifuojant tiek horizontalius, tiek vertikalius paviršius. 

Rupes pneumatinė šlifavimo mašinėlė RH359T SCORPIO III
Show more

Techniniai duomenys

Prekinis ženklasRupes
Šlifavimo padasØ 150 mm
Šlifavimo eiga9 mm
Apsisukimų skaičius0 - 11000 aps/min
Darbinis slėgis6,2 bar
Oro sąnaudos340 l/min
Svoris0,8 kg