Rupes pneumatic random orbital palm sander RH356T SKORPIO III

280,01 €
* kainos nurodytos su PVM
Pasirinkite prekės savybes
-+

Pristatymo terminas iš tiekėjo 2-3 d.

Naujas Skorpio III kompanijos Rupes gaminys yra tai, ko kiekvienas įrankio naudotojas ieško – itin tylus, turintis didelę galią ir mažas vibracijas. Įrankio gamoje yra trijų rūšių orbitos, atitinkančios dažniausius šlifuotojo poreikius. Įrankio korpusas yra padengtas neslidžia danga, įrankio paleidimo svirtis yra ergonomiškai patogi įrankio naudotojo riešui. Skorpio III yra išbalansuotas šlifavimo įrankis, turintis dviejų eilių guolius ir tai lemia mažas įrankio vibracijas. 

Skorpio III 6mm orbitos įrankis rekomenduojamas šlifavimo darbams su abrazyvui nuo P120 iki P320. Vidutinė 6 mm orbita yra 20% efektyvesnė ir greitesnė palyginus su tradicinėmis 5 mm orbitiniais įrankiais. Šio orbitos įrankis taip pat paruošia lygų paviršių, tinkamą dažymui/lakavimui arba kitiems darbams.

Pagrindinės įrankio savybės/privalumai:

- Naujas didelio našumo variklis pagamintas iš plieno lydinio

- Įrankis turi gerą galios ir svorio santykį su mažesniu oro vartojimu

- Naujos kartos dviejų eilių guoliai, kurie prailgina jų tarnavimo laiką, sumažina vibracijas

- Guminiai gaubtuvai neleidžia įrankiui veikianti laisva eiga. Tai pašalina riziką pažeisti šlifuojamą paviršių ir suteikia papildomos galios dulkių nusiurbimui

- Multihole atraminis padas su 10 oro kanalų suteikia efektyvų oro srautą, kuris padidina dulkių nusiurbimą šlifuojant tiek horizontalius, tiek vertikalius paviršius. 

Rupes pneumatinė šlifavimo mašinėlė RH356T
Show more

Techniniai duomenys

Prekinis ženklasRupes
Šlifavimo padasØ 150 mm
Šlifavimo eiga6 mm
Apsisukimų skaičius0 - 11000 aps/min
Darbinis slėgis6,2 bar
Oro sąnaudos340 l/min
Svoris0,8 kg