KolorMaster centro atidarymas !!!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie iškilmingą KOLORMASTER centro ir SVYDIS REFINISH ACADEMY atidarymą, kuris žymi svarbų etapą SVYDIS GROUP kelyje. Tai simbolizuoja naują mūsų santykių su klientais ir partneriais erą.

"SVYDIS REFINISH ACADEMY" - tai vieta, kurioje susitiks kūrybingi ir talentingi žmonės, siekiantys įgyvendinti savo novatoriškas idėjas. Tai erdvė, kurioje mokymai vyks ne tik dažytojams, bet ir draudimo bendrovių atstovams, kėbulų salonų vadovams ir visiems, kurie dalyvauja mūsų versle. Be to, norėtume pabrėžti, kad mūsų Akademija taip pat labai padės pritraukti jaunus specialistus ir parodys, kad dažytojo profesija nebėra "nešvarus darbas". Naujos dažymo technologijos ir šlifavimas be dulkių leidžia dirbti švariai ir efektyviai, o tai svarbu jauniems talentams, kuriuos norime pritraukti. Oficialiai atidaryta nauja SVYDIS REFINISH ACADEMY, KOLORMASTER parduotuvė, įrankių servisas, pramoninių dažų gamybos cechas yra svarbus žingsnis siekiant mūsų strateginių tikslų. Be to, mums labai svarbu kelti savo darbuotojų kompetenciją. Žinome, kad darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas, todėl norime suteikti jiems visas priemones tobulėti ir augti profesinėje srityje. Tai labai svarbus žingsnis siekiant išlaikyti aukštą kompetencijos lygį ir pasiekti aukščiausios kokybės standartą, kurio visi siekiame. " - per iškilmingą atidarymo ceremoniją sakė Mantas Aleksynas, "SVYDIS Lietuva" generalinis direktorius.

"SVYDIS REFINISH ACADEMY, mano asmeniniu požiūriu, įkūnija augimą, švietimą ir pažangą. Tai daugiau nei tik mokymo centras, tai - vedlys per visą technologinį procesą, suteikiantis pridėtinę vertę mūsų klientams ir partneriams. Tikrai įdomu tai, kad tai naudinga visiems mūsų pramonės atstovams. Mūsų misija - teikti profesionalius dažymo sprendimus, kurie ne tik atitinka šiuolaikines tendencijas, bet ir teikia apčiuopiamą naudą. Tvarumas šiandien yra aktuali tema, ir mes manome, kad jis turėtų būti ekonomiškai naudingas. Būdami pažangiai mąstanti organizacija, investuojame į žinias ir kompetenciją Baltijos šalyse bei šiuos sprendimus, kurie didina efektyvumą, darbo kokybę, skatina skaidrumą ir pasitikėjimą mūsų pramonėje", - sako Andrius Bakštonas, "SVYDIS GROUP" generalinis direktorius.

Nuoširdžiai kviečiame visus savo brangius klientus ir partnerius apsilankyti naujajame KOLORMASTER ir SVYDIS REFINISH ACADEMY centre.