CEO Andrius Bakštonas

Svydžio grupės komanda nuoširdžiai sveikina naująjį generalinį direktorių Andrių Bakštoną.

Džiaugiamės galėdami pristatyti Andrių Bakštoną, kuris po daugiau nei dviejų metų pertraukos 2022-ųjų metų liepą prisijungė prie „Svydis Group“ komandos.

Andrius turi 20 metų patirtį ir kompetenciją strategijos, verslo plėtros, rinkodaros ir veiklos srityse.

„Visų pirma, noriu padėkoti mūsų akcininkams už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę plėtoti ir plėsti šį verslą visose rinkose. Žinoma, didelis privalumas yra tai, kad išmanau šio verslo specifiką ir asmeniškai pažįstu daugelį mūsų komandos narių. Turėsime greitai sustiprinti struktūrą kiekviename padalinyje ir užtikrinti efektyvų visų struktūrinių padalinių bendravimą. Komandinis darbas ir 100% visų įsitraukimas yra vienas iš mano prioritetų dirbant su komanda. Taip pat tikiuosi pagerinti santykius su mūsų tiekėjais ir partneriais bei suteikti klientams daugiau apčiuopiamos pridėtinės vertės dirbdant su mumis. Taip pat ypač svarbu atsakingai įvertinti esamą rinkos situaciją ir kryptingai plėsti verslą, išnaudojant turimą potencialą visuose segmentuose. Sėkmės mums visiems!“ sako Andrius Bakštonas.

Tikime, kad jo didžiulė patirtis kuriant komandas ir vadovaujant didelėms įmonėms padės mums pasiekti naujų aukštumų ir užtikrinti spartų augimą.

Sveikiname Andrių su nauju paskyrimu.