Grąžinimas ir garantija

Kokybiškų prekių grąžinimas

UAB“Svydis“ ( toliau - pardavėjo ) pirkėjai turi teisę, nenurodę priežasties, grąžinti iš pardavėjo įsigytas prekes, per 14 kalendorinių dienų nuo prekių įsigijimo dokumento datos, jei tas neprieštarauja Lietuvos vartotojų instituto skelbiamoms taisyklėms ( norėdami susipažinti su taisyklėmis, spauskite čia ) Prekes, pirkėjai grąžina, pristatydami jas į pardavėjo sandėlį, esantį adresu Europos pr. 121, Kaunas.
Pardavėjas priima tik nepažeistoje originalioje pakuotėje esančias ir komplektiškumą atitinkančias prekes. Grąžinant, pirkėjas privalo pateikti pardavėjui PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą, elektroninės prekybos užsakymo numerį. Dažymo medžiagos, kurių metalinė pakuotė buvo atidaryta arba deformuota, pažeistas dažymo medžiagos komplektiškumas -  negrąžinama. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas. Tonuotiems dažams grąžinimo garantija netaikoma.
Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos tinkamą grąžinimui kokybę, pardavėjas grąžina pirkėjui grynus pinigus už prekę prekės priėmimo momentu arba bankiniu pavedimu per 10 kalendorinių dienų į pirkėjo sąskaitą.

Brokuotų arba nepilnos komplektacijos prekių grąžinimas

Pirkėjas, norintis pateikti skundą dėl brokuotos ar nepilnos komplektacijos prekės, tai padaryti gali  elektroniniu paštu pagalba@svydis.lt arba kreipti į aptarnaujantį vadybininką.
Teikdamas skundą pirkėjas turi nurodyti tokią informaciją:
1)    Prekės užsakymo numerį ( el. prekybos įsigijimo atveju ) arba prekės įsigijimo dokumento kopiją;
2)    Kas pristatė prekę ir pristatymo datą;
3)    Prekės broko aprašymą, ar įvardyti komplektacijos trūkstamą dalį, ir, jei įmanoma, broko nuotrauką;
4)    Nurodyti ar norima prekę pakeisti, papildyti komplektaciją ar nori susigrąžinti pinigus;
Pardavėjas išnagrinėja pretenziją ir pateikia atsakymą per 1-3 kalendorines dienas.

Įrankių ir įrangos garantinis arba po garantinis prekių aptarnavimas

Pirkėjas, norintis kreiptis dėl garantinio arba po garantinio prekių aptarnavimo, tai padaryti gali  elektroniniu paštu pagalba@svydis.lt arba kreipti į aptarnaujantį vadybininką.
Kreipdamasis dėl garantinio aptarnavimo, pirkėjas turi nurodyti tokią informaciją:
1)    Prekės įsigijimo dokumento ir garantinio dokumento kopiją;
2)    Prekės gedimo ir gedimo aplinkybių aprašymą;
3)    Jei prekė, kuriai reikalingas aptarnavimas, yra stacionarus įrenginys, nurodyti adresą kur jis yra.
4)    Informuoti kaip ir kada prekė bus pristatyta garantiniam aptarnavimui adresu Europos pr. 121, Kaunas ir pristatyti prekę šiuo adresu;
Pardavėjo reakcijos laikas į pirkėjo užklausą yra 24 valandos, nuo prekės pristatymo garantiniam aptarnavimui momento.
Garantinio aptarnavimo laikas yra 48 valandos, nuo gedimo defekto nustatymo momento. Tačiau jei gedimui šalinti reikalingos specifinės įrankių ar įrengimų atsarginės dalys, garantinio aptarnavimo laikas pailgėja atsarginės dalies atsiuntimo iš gamintojo terminu. Nestandartinių atsarginių dalių atsiuntimo iš gamintojo laikas  - 21 kalendorinė diena, nuo gedimo defekto nustatymo momento.

Pretenzijų pateikimo tvarka

Pirkėjas, norintis pateikti techninę pretenziją dažymo medžiagoms, tai padaryti gali  elektroniniu paštu pagalba@svydis.lt išsiųsdamas užpildytą anketą.